SK VIKTORIE

Aerobiková a pohybová škola

ÚSPĚCHY SK VIKTORIE

Postup na Přehlídce pohybových skladeb Chomutov 2005. ( Šedivá V. a spol.)

ROK 2006

Postup na Přehlídce pohybových skladeb Chomutov 2006. (juniorky -  Šedivá V. a spol a děti -  Havlová a spo.)

ROK 2007

3. místo na soutěži Aquila aerobik a fitness basic cup Kladno 2007 (juniorky -  Šedivá a spol.)

1. místo na Aquila welness teamy Praha 2007 (kadetky - Havlová a spol.)

2. místo na Aquila welness teamy Praha 2007 ( juniorky - Ševčíková a spol.)

ROK 2008

2. místo Dance Děčín 2008 ( Děti - Barcalová a spol.)

2. místo Dance Děčín 2008 ( Seniorky -Šedivá a spol.)

1. místo Mini aerobik Kralupy nad Vltavou 08 (Děti - Barcalová a spol.)

2. místo Mini aerobik Kralupy nad Vltavou 08 (Juniorky Dytrychová a spol.)

2. místo Mini aerobik Kralupy nad Vltavou 08 (Seniorky Dužárová a spol.)

3. místo Mini aerobik Kralupy nad Vltavou 08 ( Kadetky Milecová a spol.)

4. místo na Master classu Most říjen 2008 ( děti Barbora Pavlousková)

6.místo na Master classu Most říjen 2008 ( seniorky Alena Košnarová )

1. místo na Žij pohybem Listopad 2008 ( seniorky )

1. místo na Žij pohybem Listopad 2008 ( děti A - Kolářová Veronika a spol.)

2. místo na Žij pohybem Listopad 2008 ( kadetky - Havlová Kateřina a spol.)

ROK 2009

1. místo na Žij pohybem Leden 2009 Kutná Hora (kadetky - Havlová a spol.)

1. místo na Žij pohybem Leden 2009 Kutná Hora (děti A - Barcalová a spol.)

1. místo na Žij pohybem Leden 2009 Kutná Hora (seniorky - Šedivá a spol.)

2. místo na Žij pohybem Leden 2009 Kutná Hora (děti B - Škvorovi a spol.)

3. místo na Žij pohybem Leden 2009 Kutná Hora (juniorky - Opltová a spol.)

2. místo na Wellness týmech únor 2009 Praha (děti A - Barcalová a spol.)

3. místo na Wellness týmech únor 2009 Praha (kadetky - Havlová a spol.)

3. místo na Wellness týmech únor 2009 Praha (juniorky - Opltová a spol.)

1. místo na Žij pohybem Praha duben 2009 (seniorky - Šedivá a spol.)

1. místo na Žij pohybem Praha duben 2009 (děti A - Barcalová T. a spol.)

2. místo na Žij pohybem Praha 2009 (kadetky - Havlová a spol.)

2. místo na Žij pohybem Praha 2009 (seniorky - Šedivá a spol.)

3. místo na Žij pohybem Praha 2009 (Děti B - Škvorvá a spol.)

3. místo na Žij pohybem Praha 2009 (juniorky - Opltová a spol.)

1. místo na DANCE Děčín 2009 (seniorky - Šedivá a spol.)

2. místo na DANCE Děčín 2009 (děti A - Horáková T. a spol.)

3. místo na DANCE Děčín 2009 (kadetky - Milecová a spol.)

4. místo na DANCE Děčín 2009 (seniorky - Šedivá a spol.)

5. místo na DANCE Děčín 2009 (děti B - Kolářová a spol.)

ROK 2010

3. místo na Žij pohybem Praha 2010 (Berušky - Škvorová a spol.)

1. místo na Žij pohybem Praha 2010 (Rebelky - Horáková a spol.)

2. místo na Žij pohybem Praha 2010 (Kadetky - Havlová a spol.)

2. místo na Žij pohybem Praha 2010 (Seniorky - Košnarová a spol.)

2. místo na Wellness týmy Praha 2010 (Rebelky - Kolářová a spol.)

3. místo na Wellness týmy Praha 2010 ( Kadetky - Havlová a spol.)

4. místo na Wellness týmy Praha 2010 (Juniorky - Opltová a spol.)

3. místo na Wellness týmy Praha 2010 (Seniorky - Košnarová a spol.)

3. místo na Wellnes týmy Železný Brod 2010 (Rebelky - Tvrdíková a spol.)

4. místo na Wellness týmy Železný Brod 2010 (Kadetky - Lališový a spol.)

6. místo na Wellness týmy Žlezný Brod 2010 (Juniorky - Frolíková a spol.)

2. místo na Wellness týmy Železný Brod 2010 (Seniorky - Rauchová a spol.)

2. místo na Dance Děčín 2010 (Berušky - Hoření, Bališová a spol.)

5. místo na Dance Děčín 2010 (Rebelky - Tvrdíková, Homolková a spol.)

2. a 5. místo na Dance Děčín 2010 (kadetky - Lališová, Barkovský a spol.)

3. místo na Dance Děčín 2010 (juniorky - Opltová, Chuchlová a spol.)

4. místo na Dance Děčín 2010 (seniorky - Košnarová, Rauchová a spol.)

4. místo na Žij pohybem duben 2010 (seniorky Košnarová, Rauchová a spol.)

5. místo Žij pohybem Praha květen 2010 (juniorky Havlová, Milecová a spol.)

4. místo Žij pohybem Praha květen 2010 ( rebelky Barcalová, Kolářová a spol.)

3. místo Žij pohybem Praha květen 2010 ( děti Disco broučci Kelucová, Šolcová a spol.)

4. místo Žij pohybem Praha květen 2010 ( seniorky Košnarová, Šedivá a spol.)

Soutěž Žij pohybem individuals 2010

Probíhala ve třech kolech - říjen, listopad, prosinec 2010.

v kategorii 4 - 7 let se z 73 dívek umístila:

4. místo Veronika Šolcová

9. místo Adéla Jarischová

15. místo Hana Kelucová

v kategorii 8 - 10 let se z 93 dívek umístila:

2. místo Andrea Frolíková

5. místo Kateřina Havlová

v kategorii 11 - 14 let se z 77 dívek umístila:

9. místo Naďa Dytrychová

37. místo Jitka Ryšavá

ROK 2011

9. místo Žij pohybem Praha KC leden 2011 (včelky a medvědi)

1. místo Žij pohybem Praha KC leden 2011 (step team)

3. místo Žij pohybem Praha KC leden 2011 ( lady gaga)

4. místo Žij pohybem Praha KC leden 2011 ( James Bond)

5. místo Wellenss týmy Praha únor 2011 ( James Bond)

7. místo Wellness týmy Praha únor 2011 ( Lady gaga)

2. místo Wellness týmy Praha únor 2011 ( step team)

4. místo Wellness týmy Železný Brod 2011 ( Lady gaga)

6. místo Wellness týmy Železný Brod 2011 ( James Bond)

3. místo Wellness týmy Železný Brod 2011 ( Step team)

2. místo Žij pohybem Praha KC duben 2011 ( včelky a medvědi)

3. místo Žij pohybem Praha KC duben 2011 ( dance step)

3. místo Žij pohybem Praha KC duben 2011 ( step team)

7. místo Žij pohybem Praha KC duben 2011 ( Lady gaga)

6. místo Žij pohybem Praha KC dubun 2011 ( James Bond)

4. místo Žij pohybem Praha KC duben 2011 ( Viktorky)

2. místo Dance Děčín 2011 ( včelky a medvědi)

3. místo Dance Děčín 2011 ( Lady gaga)

4. místo Dance Děčín 2011 ( Dance step)

1. místo Dance Děčín 2011 ( James Bond)

2. místo Dance Děčín 2011 ( step team)

2. místo Dance Děčín 2011 ( Viktorky)

2. místo Žij pohybem Praha KC květen 2011 ( včelky a medvědi)

5. místo Žij pohybem Praha KC květen 2011 ( Dance step)

4. místo Žij pohybem Praha KC květen 2011 ( step team)

8. místo Žij pohybem Praha KC květen 2011 ( Lady gaga)

6. místo Žij pohybem Praha KC květen 2011 ( Viktorky)

 

 

 

 

 

 
SK Viktorie